додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Петрівський ярмарок 2015 Тури з Чернівців Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Фото Відео

Петрівський ярмарок 2015 » все для дому

Чим слід керуватися при виборі фільтру для води. Чернівці


Перш за все, для вибору фільтра потрібно визначитися, яка вода Вам потрібна, для яких потреб: питна або технічна. Також постає питання про джерело води: водопровід або свердловина (колодязь, ін.). Водопровідна вода за українськими стандартами вважається чистою і придатною для споживання, але всі вже знають, що пити сиру воду з-під крану небажано, адже за європейськими стандартами така вода може вважатися тільки технічною. Проте, все-таки водопровідна вода проходить певну очистку і, хоча вона і містить багато хлору, заліза та інших домішок, з неї набагато простіше отримати питну воду, ніж з інших джерел (із свердловини, колодязя, поверхневих вод). Багато хто вважає, що артезіанська вода – найкраще джерело для пиття. Це далеко не так - аналіз такої води покаже великий вміст солей, заліза, нітратів, сульфатів та ін. Таку воду значно складніше очистити до стандартів питної, оскільки її спочатку необхідно очистити від великої кількості домішок до рівня технічної води.Отримання доочищеної технічної води з водопровідної води.Водопровідна вода пройшла очищення на водоочисних спорудах, тому її доочищення не вимагає великих витрат. Основна вимога до очищення технічної води - це зменшення вмісту хлору, заліза, механічних домішок і солей жорсткості. Найпростіший спосіб очищення - це установка невеликих картриджів на душ (щоб прибрати хлор), на пральну або посудомийну машину (від накипу). Найпоширеніший спосіб очищення - це установка після лічильника стандартних десятидюймових корпусів, у які встановлюються картриджі механічного очищення (харчовий поліпропілен), хімічної очистки (гранульоване вугілля), пом’якшуючий картридж (поліфосфатна сіль від накипу в електроприладах), в окремих випадках – засіб для усунення домішок заліза. Найчастіше під час ремонту не передбачають місце для розташування таких корпусів, тому перед тим, як купувати фільтр, потрібно переконатися у можливості його підключення.
Отримання технічної води зі свердловини


Очищення води зі свердловини до технічної вимагає більше витрат і зусиль, ніж доочищення водопровідної води. Для правильного очищення насамперед необхідний аналіз води, і вже фахівець повинен підібрати індивідуальну установку саме на основі цього аналізу води. Залежно від типу домішок і необхідної продуктивності, в систему очищення входять балони різного об'єму і продуктивності з необхідними наповнювачами: засіб для усунення домішок заліза, пом'якшувачі, вугільні колони і т.д.

Отримання питної води

Все більш популярними стають стаціонарні фільтри питної води. На даний момент єдина система, яка може дати максимальну очистку механічним шляхом - це система, що працює за принципом зворотного осмосу. У процесі зворотного осмосу вода і розчинені в ній речовини відділяються на молекулярному рівні, при цьому з одного боку мембрани накопичується чиста вода, а всі забруднення залишаються по іншу її сторону. У системах зворотного осмосу побутового призначення тиск вхідної води на мембрану відповідає тиску води у трубопроводі. У разі якщо тиск підвищується, потік води через мембрану також зростає. Підвищення тиску на вході не призводить до зростання вмісту солей у воді після мембрани. Навпаки, більший тиск води не тільки збільшує продуктивність мембрани, але і покращує якість очищення. Іншими словами, чим вищий тиск води на мембрану, тим більше чистої води кращої якості можна отримати. Однак у процесі очищення води концентрація солей з боку входу зростає, через що мембрана може засмітитися і перестати працювати. Для запобігання цьому уздовж мембрани створюється примусовий потік води, що змиває "розсіл" в дренаж.Ефективність процесу зворотного осмосу стосовно різних домішок і розчинених речовин залежить від ряду факторів: тиск, температура, рівень рН, матеріал, з якого виготовлена мембрана, і хімічний склад вхідної води. Ступінь очищення води від неорганічних елементів в таких фільтрах становить в середньому 85% -98%. Великий розмір вірусів і бактерій практично виключає вірогідність їх проникнення через мембрану.

Установка такого фільтра вимагає достатнього простору під мийкою у порівнянні з іншими фільтрами домашнього призначення. До головної переваги систем зворотного осмосу можна віднести ідеальну якість очищення води в домашніх умовах.Але незважаючи на всі свої переваги, фільтри зворотного осмосу подобаються не всім. Головний аргумент: "Що доброго, коли вода ідеально чиста? Адже в ній немає мікроелементів". Необхідні мікроелементи людина одержує не з води, а разом з продуктами харчування. Адже, щоб задовільнити щоденну потребу, наприклад, в калії, потрібно випити 150 л води, а у фосфорі - 1000 л. Системи зворотного осмосу нового покоління вже оснащені мінералізаторами і структуризаторами, щоб вода після очищення фільтром ставала не тільки чистою, а й «живою», тобто повноцінною для вживання.Компанія AKVIUS "Фільтри для очистки води" пропонує мешканцям Чернівецької області можливість подбати про якість питної води. Ваше здоров'я - у Ваших руках!
0 1064
18-06-2015, 16:04

ДОПОМОГА

Світлана Вітюк

Консультації по питанням роботи сайту
+38 (0372) 55-19-79